person_outline
search

bannersokolka1

BylinkoFest - festival o bylinkách, zdraví a zdravém životním stylu

Bylinky a jejich léčivá moc, zdraví a zdravý životní styl, ale také gastronomie, kosmetika, aromaterapie… to všechno najdete na BylinkoFestu, který proběhne již tuto sobotu 22. dubna 2017 v Národním zemědělském muzeu v Praze na Letné.

Bylinkofest je oslava přírody a zdraví. Cílem je soustředit na jedno místo bylinkáře, aromaterapeuty, pěstitele bylinek i výrobce bylinkových produktů. A hlavně všechny, kteří používají a pěstují byliny, a tím si dělají život krásnější.

Na co konkrétně se mohou návštěvníci těšit?

Na praktických kurzech se mohou zájemci naučit vyrábět domácí přírodní kosmetiku z bylinek nebo tinktury z léčivých rostlin. Po celý den je pro návštěvníky připravený bohatý program – soutěže o krásné ceny, prodejní výstava, přednášky o bylinkách a jejich účincích, rady a tipy, jak je pěstovat. Během celé akce bude probíhat také individuální poradenství nejrůznějších odborníků z oblasti pěstování rostlin, aromaterapie, bylinkové kosmetiky, zdravého životního stylu, správné výživy atd. Jsou připravené i ochutnávky nejrůznějších zdravých dobrot, čajů a bylinkových vín a prodejní výstava bylinek.

Kapacita jednotlivých přednášek je omezena. Objednávejte vstupenky na přednášky v předstihu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V den akce koupíte vstupenky na pokladně NZM.

Cena vstupného je pro návštěvníky BylinkoFestu 50 Kč, za workshopy zájemci zaplatí mezi 150 a 200 korunami. V době konání festivalu si návštěvníci mohou navíc prohlédnout ostatní expozice Národního zemědělského muzea.Posted: 2017-01-08 07:23:18